autor:

Svaly, pot a show sportovních talentů na denním pořádku na kalifornské Venice Beach

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Svaly, pot a show sportovních talentů na denním pořádku na kalifornské Venice Beach

Kalifornská Venice Beach je označována jako "centrum sportu a kultury známé svou výstředností" a tím pádem tam nikdy nemůže být nuda. Každý den tam potkáte nejrůznější sportovce od skateboardistů, přes tanečníky až po basketbalisty, z nichž si mnoho scouti vyhlédli přímo zde a následně jim nabídli kontrakt v nejvyšší basketbalové americké soutěži NBA. Ale skateboarding a basketbal nejsou jediným způsobem, jak se Kaliforňané udržují ve formě.

Součástí Venice Beach je i několik hřišť na venkovní ricochet, házenou nebo parkour, také je tu posilovna a některá gymnastická nářadí. V roce 1965 tu Gold´s Gym otevřela svou první outdoorovou posilovnu, která se okamžitě stala velmi oblíbenou a proto možná současný název "Muscle Beach"? Využívají ji lidé všech věkových kategorií a výjimkou rozhodně nejsou ani lidé po sedmdesátce a byli tady už při jejím otevření. Inspirativní místo, že?

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál