autor:

Styloví newyorští cyklisté na snímcích Dmitryho Gudkova

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Styloví newyorští cyklisté na snímcích Dmitryho Gudkova

Nápad fotit cyklisty není nic převratného, ale někteří to dělají lépe než jiní. Jedním z nich je společně se Samem Polcerem (obrázková nálož TADY a TADY) podle nás Dmitry Gudkov, fotograf žijící v newyorském Brooklynu.

Po několika letech v Amsterdamu a přemisťování se kamkoli po městě výhradně na kole, se mu po přestěhování do New Yorku ani v nejmenším nechtělo začít jezdit přeplněným metrem a tak začal na kole jezdit i tady. Věří, že na kole poznáváte jiný New York - atraktivnější, jiný, prostě hezčí...a změní to váš pohled na něj.

A #BikeNYC je probíhající fotoprojekt o cyklistech, kteří smýšlejí stejně jako Dmitry. Doufá, že těmito snímky inspiruje mnoho dalších lidí k tomu, aby využívali tento druh přepravy a ne auta, ve kterých sedí sami, platí za benzín, do cíle stejně dorazí později a o všudypřítomných zácpch ani nemluvě. Dmitry by také rád vydal se svými portréty knihu.

 

Fotografie: Dmitry Gudkov

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál