autor:

Star Wars fanatik Thomas Dagg nafotil originální poctu těmto legendárním sci-fi filmům

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Star Wars fanatik Thomas Dagg nafotil originální poctu těmto legendárním sci-fi filmům

Kanadský fotograf Thomas Dagg považuje sám sebe od svých osmi let za Star Wars fanouška/fanatika a tak toužil najít způsob, jakým by se dalo propojit fotografování s mnoho let starými vzpomínkami a galaxií tak daleko, jak si jen umíte představit. Jako dítě měl nadprůměrnou představivost a svět kolem byl pro něho jeden obrovský příběh, který znal nazpaměť.

Popisuje, jak si klasické postavy z tohoto trháku a ikonické scény našly cestu do téměř každé dimenze jeho dětské fantazie a jak některé role vstoupily do jeho každodenního života. "Vstřebával jsem všechno o Star Wars ... byl to na nějakou dobu můj život."

A tak vytvořil fotosérii, kde digitálně vkládal stormtroopery, kosmické lodě a světelné meče do všední každodennosti a manipuloval tak s realitou do rozšířeného vesmíru postav a tvorů.

 

Fotografie: Thomas Dagg

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál