autor:

Špatný den? Grumpy Cat, nejzamračenější kočka na světě, má rozhodně ještě horší

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Špatný den? Grumpy Cat, nejzamračenější kočka na světě, má rozhodně ještě horší

Nejzamračenější internetová celebrita, kočka Grumpy Cat (vlastním jménem Tardar Sauce), rozhodně nemá 3 a třičtvrtě milionu fanoušků na Facebooku jen tak. Její majitelka, Tabatha Bundesen, vytrvale posílá do světa její fotky s titulky, které ve spojení s neustále zamračenou kočkou působí sice absurdně, ale velmi vtipně. Nebaví ji totiž nakupování v New Yorku, společnost dalších zvířecích přátel, psaní domácích úloh, ani její narozeninová oslava - a umí to dát jasně najevo!

Pokud se cítíte, že dnešek nebude zrovna vaším dnem D, podívejte se, jak je na tom Grumpy Cat a slibujeme, že někoho tak nešťastného jste dlouho neviděli. A tím pádem ze sebe budete mít lepší pocit ;)

Pokud by se vám zachtělo další porce kočičích snímků / příhod / patálií, klikněte TADY (Mokrá kočka = vtipná kočka),  TADY (Krásná Daisy), TADY (Kde všude dokáží kočky usnout?), TADY (I kočkám seknou punčocháče). 

 

Se slavným Colonelem Meow, kterého jsme vám představili TADY

 

Oficiální Facebook Grumpy Cat

Oficiální Instagram Grumpy Cat

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál