autor:

Soukromí zajímavých lidí odkrývá slovenský fotoblog Hemmet

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Soukromí zajímavých lidí odkrývá slovenský fotoblog Hemmet

Slovenský fotoblog Hemmet se objevil na scéně začátkem roku 2014. Přišel s ambicí ukazovat to nejlepší, co doma máme a prostřednictvím zajímavých životních příběhů a interiérů motivovat lidi k lepším výkonům a seberealizaci.

Tým Hemmet tvoří fotografka Lucie Jesenská, která všechny projekty poctivě vizuálně dokumentuje a nadšená cestovatelka a antropoložka Zuzana Fajta, která odpovídá za textovou stránku článků. Sporadicky se k nim přidává i Patrik Gubiš, který vypomáhá se stříháním a tvorbou videí. Kromě zajímavé vizuální stránky kladou důraz také na textovou stránku, čímž se snaží odlišovat od ostatních blogů věnujících se bydlení. Dobrý rozhovor je tak stejně důležitý jako fotografie, neboť jen tak je možné příběh dané osoby převyprávět plnohodnotně.

Za více než půl roku fungování stihly navštívit mnoho zajímavých lidí napříč různými profesemi: od konceptuálního umělce Viktora Freša, se kterým vznikl nejdelší a nejobsáhlejší rozhovor, přes Romi Klimekovou, interiérovou stylistku, právničku a zakladatelku Psa v nouzi, jejíž vystajlovaný byt je pastvou pro oči, přes a cyklo a foto nadšence Matěje Žoldoše, který stojí za značkou Slowatch, ale také do československých končin přivedl Lomography, až k Adamu Berkovi, knihkupci s odporem ke zkrášlování Bratislavy, Lucii Marcinkové, majitelce značky Drevená Helena nebo  tatérce a malířce Andrey Kopecké, která svými tetováními, inspirovanými tradiční slovenskou výšivkou, vyčnívá z řady na lokální tattoo scéně.

V následujícíc fotogalerii si můžete prohlédnout mix snímků z článků,které jsou celé k vidění na Hemmet.

 

Hemmet 1

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál