autor:

Snímky ne vždy vyhraného boje zvířat s lidským nábytkem

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Snímky ne vždy vyhraného boje zvířat s lidským nábytkem

Pokud jste vlastníci jakýchkoli čtyřnohých kolegů a nezařídili jste si svůj byt/dům pouze zvířecím nábytkem, určitě už proběhlo pár záchvatů smíchu nad skutečností, jak vtipně a občas až nebezpečeně dokáží zvířata lidský nábytek "používat".

Ať se jim to daří více či méně, tohle je selekce těch, kteří svůj boj spíše prohrávají. Zachytit podobnou chvíli kvalitním fotoaparátem je téměř nemožné, takže většina snímků je pořízených mobilem a tedy ne v nejlepší kvalitě. Věříme ale, že vše potřebné tam rozhodně vidět je :)

Další skvělé fotky se čtyřnohými kolegy najdete TADY (Jak to psům sekne ve fotobudce), TADY (Kde všude umí kočky usnout?), TADY (Jak kočky vypadají namočené? Vtipně!), TADY (Víte co je "Meowtfit?), TADY (Muži a kočky ve stejných pozicích), TADY (Grumpy Cat = nejzamračenější kočka na světě).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Tak jsem si myslela,že jen nás koucour leze všude kde nemá...

      1   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist