autor:

Snímky losangeleské Rodeo Drive z roku 1984 plné bohatých, přesto ne úplně šťastných lidí

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Snímky losangeleské Rodeo Drive z roku 1984 plné bohatých, přesto ne úplně šťastných lidí

Stereotypní představy o neustále se usmívajících obyvatelích slunného kalifornského Los Angeles se často točí kolem konceptu zábavy všech možných druhů pod slunečními paprsky. Americký fotograf, který v L.A. vyrůstal a žije, Anthony Hernandez, si vybral legendární nákupní ulici Rodeo Drive jako hlavní subjekt své první barevné fotosérie. 27 let poté, co byly pořízeny, vychází kniha Rodeo Drive, 1984.

Kromě teď už úsměvné módy, objemných účesů a ne úplně nezbytného množství make-upu se Hernandez snaží i o něco jiného. Na Rodeo Drive se totiž nejdete procházet jen tak, protože byste neměli nic lepšího na programu. Jdete se tam ukazovat, předvádět a hrát určitou sociálně nadřazenou roli.

Všimněte si, jak přes všechno slunce, třpytky a bohatá pozlátka jsou lidé na snímcích smutní a nikdo se neusmívá. A to by peníze měly znamenat šťastnější život...?

 

Fotografie: Anthony Hernandez

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál