autor:

Snímky amatérského fotografa Nicha Hance McElroye z roadtripu napříč nejen Amerikou

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Snímky amatérského fotografa Nicha Hance McElroye z roadtripu napříč nejen Amerikou

Nich Hance McElroy je osmadvacetiletý amatérský fotograf žijící v kanadském Vancouveru, který obor Fotografie nikdy nestudoval a místo toho má diplom z univerzity z Anglického jazyka a Filosofie.

Jeho cestovatelské fotosérie většinou zachycují nádherné krajiny, lidi, zvířata, momentální náladu, atmosféru, detaily a bere nás skrze své fotky i na cestu různými ročními obdobími. Potkáte slunce, sníh, vodu.

My vlastně nevíme, co je na podobných snímcích tak uměleckého, výjimečného nebo technicky perfektně zvládnutého, ale prostě je doprohlédnete a chce se vám něco změnit, něco zažít, protože máte pocit, že vám něco utíká. A tak je to správně...

Další skvělé práce mladých fotografů sledujte: Jamie Beechum (TADY), Magdalena Wosinska (TADY), Stephen Alkire (TADY), Yugo Jeberg (TADY), Théo Gosselin (TADY), Chris Schoonover (TADY), Riva Ramos (TADY), Chantal Anderson (TADY).

 

Fotografie: Nich Hance McElroy

Jeho Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál