autor:

Shystone překryl klasické obrazy Londýna aktuálními fotografiemi z Google Street View

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Shystone překryl klasické obrazy Londýna aktuálními fotografiemi z Google Street View

Pokud jste se po londýnských ulicích už procházeli mnohokrát, je velmi snadné zapomenout na obrovské množství historie, které vás zde obklopuje ze všech stran. Katedrála Sv. Pavla, opatství Westminster Abbey nebo klidné břehy Temže - téměř každý pohled na tuto metropoli je plný příběhů z minulosti. 

Umělec tvořící pod pseudonymem Shystone smíchal staré klasické obrazy Londýna s jejich poněkud modernějšími protějšky v podobě fotografií z Google Street View. Někdy se překrývají bez sebemenších změn, včetně zábradlí či vzrostlého stromu. V některých případech samozřejmě musely být zbourány některé stavby, aby udělaly místo nové infrastruktuře, ale celkově jsou tyto koláže milou připomínkou toho, že lidé i věci se mění, ale historii s námi byla, je a bude neustále. 

Podívejte se také na Záběry Londýna z roku 1926 vedle záběrů starých pouze několik měsíců TADY nebo New York a Londýn na nádherných snímcích s dvojitou expozicí  TADY.

 

Autor: Shystone

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál