autor:

Shironeko: Spokojený a usměvavý král kočičích lenochů

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Shironeko: Spokojený a usměvavý král kočičích lenochů

Kočky jsou legendární svojí chronickou lenost. Kolik hodin denně umí prolenošit a jít si pro jistotu ještě před spaním lehnout, je někdy až záhada. Ale i mezi kočičími lenochy musí být nějaký Král s velkým K a jeho jméno je Shironeko. Vypadá, že spí, i když ve skutečnosti provádí nějakou aktivitu (např. sezení či balancování s mandarinkou na hlavě). Nemají ty kočky krásný život? :)

Pro další zvířecí nálož: Když se kočky samy fotí aneb 18 nejvtipnějších kočičiích selfies (TADY), když nemají pózovací náladu, dopadá to TAKHLE, když se zvířátka na fotkách usmívají, dopadá to na fotografiích TAKHLE, když cestují pařížským metrem, tak TAKHLE, když potřebují ke spánku plyšového kolegu, tak TAKHLE, když pózují s opravdovými modelkami, tak TAKHLE , když bojují s nábytkem, tak TAKHLE a jak vtipně vypadají namočená se podívejte TADY.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál