autor:

Pudge the Cat: Kočka s 211 tisíci fanoušky, na kterou hned tak něco dojem neudělá

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Pudge the Cat: Kočka s 211 tisíci fanoušky, na kterou hned tak něco dojem neudělá

Pudge the Cat je 4-letá kočičí slečna, jejíž bílý knírek by vás mohl zmást, že se jedná o kočičího gentlemana, ale s téměř 211 tisíci fanoušků na Instagramu, vlastním kanálem na YouTube a účtem na Twitteru, je tahle krasavice po Grumpy Cat jednou z nejslavnějších čtyřnohých pokladů na internetu.

Žije v Minneapolis a je to normální, extrémně líná kočka, kterou máloco (a málokdo) rozveselí nebo na ni udělá dojem a její majitelka se tím pádem opravdu snaží vykouzlit jí úsměv na tváři a jak je (ne)úspěšná se ostatně můžete lehce přesvědčit v následující fotogalerii :)

Další skvělé fotky se čtyřnohými kolegy najdete TADY (Jak to psům sekne ve fotobudce), TADY (Kde všude umí kočky usnout?), TADY (Jak kočky vypadají namočené? Vtipně!), TADY (Víte co je "Meowtfit?), TADY (Muži a kočky ve stejných pozicích), TADY (Grumpy Cat = nejzamračenější kočka na světě).

 

Instagram Pudge the Cat můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál