autor:

Portréty hudebníků těsně před koncertem a okamžitě po opuštění pódia

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Portréty hudebníků těsně před koncertem a okamžitě po opuštění pódia

Pod žhnoucími reflektory a na pódiu před stovkami/tisíci fanoušků ze sebe chce každý hudebník vydat všechno a to nejlepší zároveň. Následující snímky jsou z putovního hudebního festivalu, kde zúčastněné kapely po dobu tří měsíců koncertují každý den (!) na jiném místě a každou noc po vystoupení se přesouvají do další destinace, kde se tento proces opakuje atd.

Fotograf Brandon Andersen se zaměřuje především na hudební koncerty a všiml si, že vzhled muzikanta před a těsně po koncertu se někdy rapidně liší, vzhledem k výkonu a vydané energii na pódiu. A tak je vyfotil těsně před vstupem na scénu a okamžitě po jejím opuštění. Propocení skrz naskrz, rozcuchaní a unavení tito zpěváci / kytaristi / bubeníci ještě ten samý večer nastoupí do tour busu a přemistí se do další destinace, kde budou hrát následující den. Zní to náročně? Nám ano.

 

Fotografie: Brandon Andersen

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál