autor:

Plastic Life: Život miniaturních figurek ve velkém světě

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Plastic Life: Život miniaturních figurek ve velkém světě

Před sedmi lety začal rodilý Pařížan Vincent Bousserez s projektem, o kterém ho nikdy nenapadlo, že by ho mohl vystavovat po galeriích v celé Evropě nebo že by mu dokonce vydělal nějaké peníze.

Prostřednictvím miniaturních lidských figurek, které postaví do připravené a pokaždé vtipné scenérie, se snaží lidem ukázat jiný pohled na svět. Smysl pro humor prokazuje Vincent v každém snímku a jak sám říká, při hledání inspirace se chová jako impulsivní dítě. Prostě ho najednou napadne poskládání figurek, rekvizit i celé scény a musí to okamžitě vyfotit. To je také důvod, proč s sebou figurky nosí naprosto všude, vykukují mu z tašky a klidně se najednou na ulici zastaví a začne je aranžovat. Interakce miniatur s lidmi a věcmi "normální" velikosti je zajímavá a neobvyklá, tak s námi nahlédněte na svět očima plastových postaviček.  

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál