autor:

Phillip Toledano: nové pojetí krásy?

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Phillip Toledano: nové pojetí krásy?

a-new-kind-of-beauty hl

sediva-cara

Krása je věc více než subjektivní. Samozřejmě, že společnost se nám snaží protlačit do podvědomí svou představu o tom, co je atraktivní a co ne, ale lidé v konečném důsledku upřednostní své pojetí přitažlivosti. To však neznamená, že naše náhledy na estetiku zevnějšku nejsou tvořeny za pomoci různých faktorů, jak vnitřních tak i vnějších.

Fotograf Phillip Toledano se zabývá trochu jinou stranou mince - jak vnímáme krásu, když se jedná o nás samotných. Technologické možnosti, které jsou nám dnes k dispozici, umožňují přetvářet člověka v někoho úplně jiného - těžko však říci, zda zákonitě atraktivnějšího. Plastická chirurgie jako určitý druh umění, sochařství, které vytváří z nespokojených lidí produkty plné silikonu, botoxu a stehů.

Spojení novodobého pojetí krásy, plastické chirurgie a popu, dává vzniknout zjevením, při kterých jakákoli definice ztrácí smysl.

sediva-cara

Phillip Toledano: A new kind of beauty

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
© Phillip Toledano

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist