autor:

Perfektní letní den v Melbourne, 46°C a snímky Toma Blachforda z helikoptéry

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Perfektní letní den v Melbourne, 46°C a snímky Toma Blachforda z helikoptéry

Tom Blachford je šestadvacetiletý australský fotograf-samouk z Melbourne, který své domovské město zachytil tak, jak ještě nikdo jiný. Jeho přítelkyně mu k narozeninám dala poukaz v hodnotě 600 australských dolarů na jednu letovou hodinu v helikoptéře, ze které se dá pohodlně fotit.

Čekali na perfektní letní den s takovou teplotou, aby byli lidé na pláži, také aby nebylo pod mrakem a navíc i na volno pilota, který je zároveň jejich blízkým kamarádem. A takový den nastal 18. února.

Vzlétli kolem jedenácté hodiny dopoledne, kdy teploměr ukazoval neuvěřitelných 46 stupňů Celsia a během 60 minut vzniklo přes 1200 snímků, ze kterých si v následující fotogalerii můžete udělat obrázek o tom, co je to perfektní letní den v Merlbourne. Asi jako kdybychom potřebovali být přesvědčováni o krásách Austrálie... :)

 

Fotografie: Tom Blachford

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál