autor:

Oliver Eglin fotil lidi opuštějící v neděli ráno nejproslulejší berlínský techno club

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Oliver Eglin fotil lidi opuštějící v neděli ráno nejproslulejší berlínský techno club

Berghain je velmi známý a nechvalně proslulý berlínský techno club, kde se od pátku večer až do pondělního rána dějí věci, které by vás možná ani nenapadly. Oficiální kapacita clubu je 1500 lidí (navzdory jeho pověsti o exkluzivitě), ale klasický průběh páteční a sobotní noci je takový, že se tam vměstná až 3x více.

Fotograf Oliver Eglin se do Berlína přestěhoval z Londýna a byl jeho neslavnou pověstí okamžitě fascinován. Vzhledem ke striktním pravidlům "žádné fotoaparáty" však dlouho drželo tajemství dění v tomto klubu schované za jeho vysokými zdmi.

A tak Oliver vyčkával několik nedělních rán před clubem na chodníku a fotil tu party people opouštějící podnik klidně i po dvanácti dlouhých protančených, propitých a (doplňte si sami) hodinách.

"Snažil jsem se objektivem zachytit tyto lidi v přechodné a kratičké fázi mezi fantaskním světem odehrávajícím se uvnitř Berghainu a nezajímavým venkovním reálným světem..."

 

party

People 2

Fotografie: Oliver Eglin

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál