autor:

O kráse jednoduchosti s fotografkou Madam Michaelou

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
O kráse jednoduchosti s fotografkou Madam Michaelou

Nad některými fotkami se pozastavíte prostě proto, že jsou jednoduše krásné a vykouzlí vám úsměv na tváři. To se nám stalo, když jsme narazili na tvorbu Madam Michaely ♥  Přečtěte si, jak se vyvíjel její styl i estetické vnímání, co fotí nejraději a co jí chybí k úplnému štěstí :)

 

 

"Madam Michaela vznikla více než pred rokem, kdy jsem se spontánně rozhodla, že bych chtěla světu ukázat něco ze svého soukromí, a to formou fotek, protože focení je můj koníček již od doby, kdy jsem ješte chodila na základní školu. V té době jsem nejčastěji fotila svou kamarádku Báru, která byla vždy ochotná se mnou něco tvořit."

 

 

"Nyní se snažím zachycovat okamžiky, co pro mě mají nějakým způsobem význam. Říkám tomu "daily pleasure". Ať už je to super snídaně, ze které mám radost, květiny nebo lidé kolem mě, u kterých nejraději zachycuji nějaký detail (např. kus oblečení / část těla apod.)"

 

Madam 4

 

"Estetika a perfekcionismus u mě hrají velkou roli. Od dětství jsem byla mámou vedena k estetickému cítění a vkusu. V patnaácti jsem si sice prošla šíleným obdobím, kdy jsem na sebe byla schopna natáhnout kytičkované džíny a kostkovanou mikinu, ale s postupem času jsem se začala zajímat o výtvarné umění, design a uměni vůbec."

 

Madam 5

 

"A tak začal můj vkus a styl nabírat to něco konzervativnější směr. Dnes je mi devatenáct a mám ustálený styl, který se promítá i do mých fotek - myslím tím především jednoduchost. Jelikož studuji a nemám denně 24 hodin na fotky, několik hezkých momentů mi kolikrát unikne."

 

Madam 3

 

"Před třemi měsíci jsme se s kamarádkou odstěhovaly od rodičů a začaly bydlet spolu. Často teď něco tvoříme a bývá to i předmětem focení. Ještě bychom si přály fotogenickou kočku a pak už ke štěstí chybí jen málo..." ♥

 

Madam 1

Michaelin Instagram sledujte ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist