autor:

New York a Londýn na nádherných snímcích s dvojitou expozicí

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
New York a Londýn na nádherných snímcích s dvojitou expozicí

Londýn a New York - dvě města tak krásná a přitom v některých ohledech tak rozdílná. Co se stane, když ze snímků dvou nejofotografovanějších měst na světě uděláte jeden? Poté, co si Daniella Zalcman udělala jméno v New Yorku a její fotografie byly publikovány v takových titulech jako The New York Times, The Wall Street Journal, Vanity Fair či Sports Illustrated, se rozhodla přestěhovat do anglické metropole. Její touha přenést kus svého milovaného New Yorku do nového londýnského života byla hnacím motorem k tomuto fotoprojektu.

Vše je foceno iPhonem a pomocí jedné chytré obrázkové aplikace na ještě chytřejším telefonu spojovala panoramata do jedné fotografie, kde se do sebe odrazy hladce zamíchávají a tvoří výjimečnou fotografii. Kamkoli jedeme, vždy si s sebou nosíme kus domova, ne? 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál