autor:

Neuvěřitelný příběh psa na fotografiích - část druhá

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Neuvěřitelný příběh psa na fotografiích - část druhá

Fotograf a hrdý majitel krásné Maddie Theron Humphrey neustále rozšiřuje svoji roztomilou sérii fotografií souhrnně pojmenovaných "Maddie on Things". Tento název kvůli tomu, že Maddie má obdivuhodný balanc. Před pár lety byl Theron tak nespokojený se svým dosavadním životem a začal zpochybňovat vše, co do té doby dokázal. Rozhodl se skončit v zaměstnání a vzít si z útulku psa - Maddie.

V té době pochopitelně netušil, jak zásadně toto rozhodnutí změní jeho život. S tou se vydal na dlouhý, 365 dní trvající roadtrip napříč Amerikou a na tachometru auta se po návratu objevilo číslo 65 000 ujetých mil. Theron si postupně všiml Maddieina talentu a balancu a začal ji jednoduše fotit. 

O jejich společných cestovatelských zážitcích vydal Theron Humphrey dokonce i knihu a ta byla tak úspěšná, že po jejím vydání následovalo knižní turné. A díky němu zase další a další příležitosti k pořízení nových snímků... :) Zde vám předkládáme ty nejnovější. 

 

Maddie on Things - část druhá 

 

Fotografie: Theron Humphrey

První část článku a fotografií najdete ZDE.  

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál