autor:

Nejroztomilejší fotografie dřímajícího chlapečka a jeho psa

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Nejroztomilejší fotografie dřímajícího chlapečka a jeho psa

Děti a pejsci jsou věčné (a vděčné) téma, které pravděpodobně nikdy neomrzí, ale roztomilá fotosérie blogerky Jessicy Shyby je doopravdy hodná shlédnutí. Nic víc než spícího syna a jejich nové štěnátko na nich sice neuvidíte, ale jsou opravdu ultra roztomilé. Stejně tak jako příběh vedoucí k nápadu na tyto snímky.

Jessičin syn Jack a dcera Zoe minulé Vánoce prosili Santa Clause o štěnátko, ale byt, kde v New Yorku bydlí, nedovoluje mít v domě zvířáta. Nedlouho poté se ale rodina odstěhovala ven z města a také začali navštěvovat blízký psí útulek, aby si nějaké štěnátko brzy odnesli s sebou domů.

A zde přichází na scénu Theo, který si po několika dnech oblíbil krátké spací přestávky spolu s Jessičiným synem Beauem. Jessica je jednou vyfotila a zbytek je historie. Desítky tisíc fanoušků, nedočkavě vyhlížející její nové roztomilé fotky se synem a štěnátkem :) 

 

Fotografie: Jessica Shyby

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist