autor:

Mladý fotograf Michael Giroux: "Cokoli, kde jsou hory, stromy nebo voda je hodno fotografie."

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Mladý fotograf Michael Giroux: "Cokoli, kde jsou hory, stromy nebo voda je hodno fotografie."

Michael Giroux je přes osmihodinovou pracovní dobu inženýr ve společnosti Boeing a jakmile může, utíká ze svého domovského Seattlu kamkoli ven, pryč, do přírody... Tam se přece zažívají dobrodružství, o kterých si můžete ve městě nechat leda zdát.

Miluje přírodní světlo a fascinují ho scenérie, které během tisíců let zvládla příroda vytvořit. Cokoli, kde jsou hory, stromy nebo voda je podle Michaela hodno fotografie. Stejně jako jeho kolegové upřednostňuje focení iPhonem proto, že ho má stále u sebe a nemusí složitě nastavovat jakýkoli jiný přístroj.

A těmi kolegy myslíme např.: Jamie Beechum (TADY), Magdalenu Wosinskou (TADY), Stephena Alkire (TADY), Yugo Jeberga (TADY), Théa Gosselina (TADY), Chrise Schoonovera (TADY), Nich Hance McElroye (TADY), Rivu Ramos (TADY) nebo Chantal Anderson (TADY).

 

Michaelův Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál