autor:

Mladá americká fotografka Marisa Chafetz: "Foťák je můj nejlepší kamarád."

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Mladá americká fotografka Marisa Chafetz: "Foťák je můj nejlepší kamarád."

Marisa Chafetz je mladá americká fotografka, která momentálně pendluje mezi New Yorkem a domovským New Orleans a co nejčastěji ještě kamkoli jinam se svými přáteli a pořizuje nádherné snímky s nejen roadtripovým nádechem, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Nejdůležitější je pro ni vztah mezi fotografem a foceným objektem a tak nejraději pracuje se svými ochotnými přáteli. Její motto, kterým se řídí,  zní: "Upřímnost nelze předstírat" a přesně to se snaží prostřednictvím svého objektivu i lidem předkládat.

Dalšími fotografy, kteří vyjíždějí an roadtripy, které pak dokumentují jsou např.: Jaime Beechum (TADY), Alana Patterson (TADY), Nich Hance McElroy (TADY), Chantal Anderson (TADY), Théo Gosselin (TADY), Jonathan Moyal (TADY), Lulu Ash (TADY), Magdalena Wosinska (TADY), Christopher Hainey (TADY), Benjamin Heath (TADY), Michael Giroux (TADY), Ivan Peretz (TADY), Dania Shihab (TADY) nebo Audrey Gagnaire (TADY).

 

Fotografie: Marisa Chafetz

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál