autor:

Městské duše vylidněného Seoulu ve fotosérii Erica Perriarda

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
1
Městské duše vylidněného Seoulu ve fotosérii Erica Perriarda

Fotograf Eric Perriard se narodil v Jižní Korei, ale vyrůstal ve Francii, která velmi ovlivnila jeho estetické vnímání. Ve své fotosérii s názvem "Urban Souls", která vznikla v Seoulu, se zabývá myšlenkou a zkoumáním faktu, že poprvé v historii lidstva žije více obyvatel ve městech než na venkově. Při procházení se Seoulem chtěl zachytit okamžik, kdy izolovaná osamocená postava narazí na okamžik seberealizace a také jejich osobnost, myšlenky a pocity a to jak prožívají samotu.

Stává se opravdu městský život součástí lidské přirozenosti nebo se tomuto faktu jen přizpůsobujeme, protože si myslíme, že jedině to je cesta k přežití? Při fotografování si záměrně ponechával od objektů odstup a nechává tak diváka přemýšlet o lidském údělu ve stále se rozrůstajících světových megalopolích.

 

Fotografie: Eric Perriard

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Vim koukala jsem kolik toho bylo postaveno kolik penez a usily to stalo predrazeno,opusteno, skoda ale zit tam ne. SKODA a to jsem videla vic mist. Zajimave a k pouceni myslim.

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist