autor:

Maximillian Höll: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
3
Maximillian Höll: fotografie

 

Maximillian Höll hl

 

dvojita cara

Mnichovan Maximillian Höll patří k těm, pro které se koníček stal prací. V roce 2007 se během cesty do jihovýchodní Asie rozhodl věnovat fotografii intenzivněji. V současnosti patří tento fotograf k mladým německým talentům, kteří zaujali nejen doma. Většinu své inspirace čerpá z hudby a snaží se pocity, které v něm vyvolává, vkládat do svých fotografií. Řada zdařilých fotografií, krásných modelek a pár řádků s tím, co na sebe pro Worn Maximillian prozradil.

predel worn

worn 1

Co tě v práci nejvíce motivuje?

Rád pracuji s různými lidmi. Spolupracuji s nimi, snažíme se společně něco vytvořit.

sediva-cara

worn 2

Je nějaký job, který bys odmítl dělat?

Například, nejsem klasický beauty fotograf, myslím si, že je mnoho jiných, kteří jsou dobří ve fotografování tohoto druhu fotek.

sediva-cara

worn 3

Je někdo, s kým bys chtěl pracovat, pokud bys měl možnost?

Samozřejmě že je. Přál bych si pracovat s Peterem Lindberghem (fashion fotograf, který fotí supermodelky jako: Milla Jovovich, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Claudia Schiffer...). Takže Peter, pokud toto čteš, ozvi se mi.

sediva-cara

worn 4

Základem dobré fotky je pro tebe...

Sujektivita.

dvojita cara

Maximillian Höll: fotografie

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
© Maximillian Höll

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Mark Rabadán: fotografie hl

  Mark Rabadán: fotografie

  Barcelonu si každý z nás spojuje s něčím jiným. Ať už je to Gaudí, Miró, Orwell a jeho Hold Katalánsku, nebo Vicky a Christina. Z Barcelony pochází i nadějný fotograf Mark Rabadán. Na fotografii přesedlal z designu a zjevně se mu daří.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • Felix Krüger: fotografie hl

  Felix Krüger: fotografie

  Německý fotograf Felix Krüger prošel několika povoláními, než se rozhodl zakotvit u módní fotografie. Asi i pro něj platilo to, co platí pro všechny. Být ve správný čas na správném místě.

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • Luc Braquet: fotografie hl

  Luc Braquet: fotografie

  Nejen móda se vrací, ale i technologie. Dokonce i v dnešním moderním, digitálním světě se najdou lidé, kteří stále věří v sílu klasického filmu. Mezi ně patří i Luc Braquet, mladý Francouz...

 • Marie Hochhaus: fotografie hl

  Marie Hochhaus: fotografie

  Mimo realitu by nás chtěla zlákat mladá německá fotografka Marie Hochhaus. Její snové a lehce mystické fotografie jsou únikem ze všednosti každodenního života. Mariiny odpovědi jsou krátké, jasné, recept na hubnutí zaručený a ověřený.

 • Nicole L. Hill: hl

  Nicole L. Hill: fotografie

  Kalifornská rodačka Nicole L. Hill se pro Worn podělila o pár detailů ohledně její práce i osobního života. Krátký rozhovor a galerie plná úžasných fotografií uvnitř článku.

 • Winona Barton-Ballentine: fotografie hl

  Winona Barton-Ballentine: fotografie

  Winona Barton-Ballentine je americká fotografka, která poznala kouzlo fotografického filmu, ale přichází pomalu ale jistě i k digitální fotografii. Náš rozhovor se točil kolem minulosti, práce, hudby, lodí...

 • An Le: fotografie hl

  An Le: fotografie

  Mladý fotograf An Le se k focení dostal tak jako většina jeho kolegů - jako slepé kuře k zrnu. Původem z Vietnamu, ale momentálně žijící v New Yorku, nám ukazuje tak trochu odvrácenou stranu měsíce. Jeho snímky jsou dramatické, temné a provokativní.

TOPlist