autor:

Maru: Nejusměvavější pes minimálně v celém Japonsku

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Maru: Nejusměvavější pes minimálně v celém Japonsku

Maru je sedmiletý krasavec plemene Shiba-Inu, který, kdyby na to existovalo ocenění, by mohl být vyhlášem jako nejusměvavější pes minimálně v celém Japonsku. U všeho, pořád a neustále se usmívá a to byl pochopitelně také prvotní důvod, proč se jeho majitel rozhodl vše zaznamenávat na fotografie i videa.

Maru má svůj Instagram, svou stránku na Facebooku a obojí je pravidelně aktualizováno a obohacováno o nové, ještě pozitivnější snímyk než byly předchozí.

Miluje prý procházky po pláži, bojí se však bouřky a ohňostrojů (asi jako každý pes na této planetě), ale předpokládáme, že i novoročního ohňostroje se bojí s širokým úsměvem :)

Roztomilosti a legračnosti psů, koček a dalších už jsme se věnovali TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY.

 

Maruovu FB stránku můžete sledovat ZDE a Instagram ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál