autor:

Majestátní fotky polárních oblastí od Camille Seaman

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Majestátní fotky polárních oblastí od Camille Seaman

Dechberoucí snímky fotografky Camille Seaman zachycují majestátnost a krásu přírody zejména v polárních oblastech a obrazově tak dokumentují vliv a dopad změny klimatu na tyto oblasti. Barva a kompozice jejích fotografií je dělají o něco méně tím, co byste našli v National Geographic, ale o to více uměleckým dílem.

Pro svůj poslední fotoprojekt cestovala na dalekou Sibiř a prostřednictvím svých fotografií podává velmi jasné stanovisko - ať už se jedná o tání překrásných a obrovských ledovců nebo rodiny ledních medvědů, která je nucena odejít ze svého úkrytu. Těmito fotografiemi chce zvýšit pozornost a všeobecné povědomí o problémech, které si myslíme, že se nás netýkají, protože je bezprostředně nevidíme. O opaku se bohužel brzy sami přesvědčíme. 

 

Fotografie: Camille Seaman

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál