autor:

Macushla Burke: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Macushla Burke: fotografie

Macushla Burke hl

 

To, že modelky nemusí být jen "věšáky" na šaty potvrzuje i mladá Australanka Macushla Burke. Bývalá modelka, rodačka z Melbourne v určitém okamžiku zjistila, že již vyrostla ze života odehrávajícího se většinou na modelingových castinzích. Ve svých počátcích pracovala jako asistentka fotografům, kteří ji předtím fotili, později se za fotoaparát postavila sama. Podle jejích vlastních slov se rozhodla skončit s modelingem proto, aby se vymanila z určitého stereotypu a mohla se více věnovat práci, která je kreativní a nabízí jí prostor pro realizaci vlastních nápadů. A hlavně práce fotografa je činností, z níž má dobrý pocit. Informace o této talentované dívce by nebyla kompletní, kdyby jsme se nezeptali na naše 4 "záludné" otázky.

 

predel worn

Přichází inspirace sama, nebo jí je někdy třeba trochu pomoci?

Mohu být inspirována určitým momentem, nebo něčím co vidím, slyším nebo cítím. Inspiraci třeba živit a starat se o ni, tak dostávám nové nápady a nutí mě tvořit.

sediva-cara

Cítíš se občas, že máš něco jako "umělecký blackout"?

Když fotím, může se stát, že se nechám unést tak, že úplně v té chvíli úplně "ztratím hlavu". Takže ano, dalo by se to definovat jako "umělecký blackout". Je vzrušující vědět že jsi zachytil něco úžasné. Mám zlozvyk pak dělat malý vítězný tanec.

sediva-cara

Pracovala si jako modelka - si proto nyní při focení přísnější, máš vyšší nároky na modelky, které fotíš, neboť víš co ta práce obnáší, nebo se nad tím nezamýšlíš?

Moje modelingová kariéra mi dala osobní náhled a odlišnou perspektivu, čímž se lze odlišit od ostatních fotografů. Ráda tlačím modelky k tomu, aby během focení odložily zábrany, když jsem pracovala jako modelka oceňovala jsem fotografy, kteří vás uměli dobře nasměrovat a já se snažím o totéž.

sediva-cara

Je něco v módě, co opravdu nemáš ráda?

Nejsem velkým fanouškem recyklované módy 80-tých let. Snažím se jí vyhýbat jak se jen dá.

 

lomena cara spodni

Macushla Burke fotografie

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii

© macushla burke 2011

dvojita cara

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál