autor:

Lekce sladění outfitu od těch nejpovolanějších: Jaspera a Zoey

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Lekce sladění outfitu od těch nejpovolanějších: Jaspera a Zoey

Fotografka Grace Chon nedávno obrátila svůj objektiv na svého desetiměsíčního syna Jaspera a jejich sedmiletou čtyřnohou Zoey, kterou zachránili. Vznikly tak roztomilé portréty, kde mají syn i pes stejný outfit, alespoň co se týče pokrývky hlavy nebo doplňků.

Komu sluší tyrkysová kšiltovka s nápisem New York více ohodnoťte sami, ale skvělý vkus pro sladěný outfit dohromady šestinohých parťáků rozhodně hluboce obdivujeme ;)

Na další fotografie s dětmi v hlavní roli se můžete podívat: TADY (Portréty dětí ve chvíli, kdy poprvé ochutnaly citrón), TADY (Nejroztomilejší fotografie dřímajícího chlapečka a jeho psa), TADY (Děti pózující jako americké ikony), TADY (Portréty dětí z celého světa a míst, kde tráví noci), TADY (Dětský bodybuilding), TADY a TADY (S čím si děti v různých zemích světa hrají), TADY a TADY (Stylové děti před objektivem).

 

Instagram Grace Chon TADY

Tumblr Grace Chon TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál