autor:

Krásami české i zahraniční přírody vás provede Hynek Hampl, kterému Instagram změnil život

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Krásami české i zahraniční přírody vás provede Hynek Hampl, kterému Instagram změnil život

Hynek Hampl je v českých instagramových vodách velmi oblíbený a nejen proto jsme se rozhodli vás s jeho tvorbou blíže seznámit a nechali ho představit se těm, kteří ho ještě třeba neznají a po přečtení článku mu dají dobře známé "Follow" :)

 

 

"Je mi 23 let, jsem student a pracuji v digitální agentuře v Praze, kde mimo jiné pracujeme i na marketingu na Instagramu. Instagram používám tak 3 roky, ale zachycovat hezké okamžiky, věci a lidi kolem sebe jsem začal tak 2 roky zpět.

Všechno to začalo s iPhonem 4, který měl na svou dobu skvělý fotoaparát. Velkou inspirací mi v té době byla americká komunita kolem Instagramu. Sledoval jsem zrození populárního #jumpstagram a také zrození současných Instagram infuencerů."

 

Hyneczech 1

Hynek 3

Hynek 2

Hynek 1

 

"V minulosti mě motivovali právě oni, abych se zlepšoval ve focení. Pak se k nim přidali současní kamarádi z ČR - i díky nim mě focení stále baví a také mě motivují ke zlepšování. Instagram mi v tomhle úplně změnil směr života. Začal jsem více cestovat, více poznávat skvělé lidi, více fotit, zajímat se o fotografování, techniku a upravování fotek."

 

"Nejraději fotím přírodu - citím se volně a nic mě v tu chvíli nedrží. Ale i když nejraději cestuji, rád fotím i ve městě, je to pak skvělý kontrast ke klidné přírodě. Nejoblíbenější lokace na focení jsou určitě Krkonoše, Brdy, Šumava a ostatní parky."

 

 

"Velmi rád jezdím také fotit do zahraničí. Například část tohoto rozhovoru jsem psal v Rakousku, kde mají dechberoucí jezera. Mám velké štestí, že mám kamarády, kteří se mnou rádi jezdí fotit a je to pro nás zábava i relax zároveň."

 

"Díky Instagramu jsem měl možnost spolupracovat s velkým množstvím značek, které zaujala moje tvorba. Z těch větších například Coca-Cola, Huawei, Good Year, Milka a desítky dalších menších.

V současné době pracuji na nových projektech pro automobilku, výrobce fotoaparátů či mobilního operátora. Avšak nechci to s podobným obsahem přehánět, svých followerů si vážím a nechci mít ze svého profilu konstantní reklamu."

Hyneczech 3

 

"Do budoucna nemám v plánu s Instagramem přestat, právě naopak. A rád bych více rozšířil sociální sitě. Plánuji více rozjet sociální sítě jako YouTube, Snapchat, Periscope a dále rozšiřovat Twitter a Facebook. Rád zkouším nové věci. Uvidíme, kam to povede. Pokud vás baví fotit na Instagram, určitě se přiďte podívat na nějaký Instameet, kde si můžete zafotit a pokecat se stejnými závisláky."

 

Hyneczech 2

 

"A jelikož je Instagram o focení a komunitě, na závěr chci doporučit mé skvělé kamarády Instagramery: @j1rk4 @matescho @czech_vibes @danekpavel @prazakj a @lukaskorynta"

 

Jeho Instagram sledujte ZDE a web ZDE

Již jsme vám představili další Instagramery, např. Matěje Šmucra, Tez Fürbacher nebo duo Czech Vibes

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál