autor:

Kontrast dokonalého a normálního mužského světa

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
4
Kontrast dokonalého a normálního mužského světa

Mnoho z nás je denně konfrontováno s dokonalými proporcemi modelek, zpěvaček, hereček a často se mluví o tlaku, který je vyvíjen na ženy, aby vypadaly jako ideál, co je k vidění v magazínech. Než se ale fotka objeví v tištěném magazínu, někdo nad ní strávil mnoho hodin a vylepšoval možné i nemožné. Sebedokonalejší tvář / tělo / pleť se dnes retušuje. Tyto úpravy jen u různých osob trvají kratší či delší dobu. A muži řeší svůj vzhled také - jen ne tak nahlas. 

Čtyři kamarádi se v Anglii sešli a nafotili komickou sérii fotek, kde pózují v naprosto stejných pozicích a stejném prádle jako jejich mužší kolegové ze světa modelingu a sportu - David Beckham, Cristiano Ronaldo, David Gandy a Freddie Ljungberg. Kontrast dokonalého s normálním, obyčejným, běžným by snad ani nemohl vyniknout lépe. Focení mělo být připomínkou toho, že tělesných typů existují tisíce a není pravidlem, že ti nejsvalnatější, nejopálenější a nejkrásnější muži jsou vždy i těmi nejšťastnějšími. 

 

Fotografie: Jenny Francis

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


4 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist