autor:

Kolekce nádherných surealistických portrétů mladé fotografky Audrey SImper

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Kolekce nádherných surealistických portrétů mladé fotografky Audrey SImper

Nádherná kolekce surealistických koncepčních portrétů jedenadvacetileté fotografky Audrey Simper skvěle mísí skutečné s neskutečným. Umělkyně-samouk oživuje svoji představivost prostřednictvím jemných a méně jemných digitálních manipulací. Ať už jde o třetí ruku sahající do prázdna ze stínu nebo zlaté rybky plovoucí spící krásce z úst. 

Audreyina práce začíná okamžikem inspirace, který se postupně vyvíjí ve finální fotoprojekt. Zkoumá ráda myšlenky, oblečení i make-up, možná zátiší pro své fotografie a konečnou vizi si ve své hlavě vytváří i několik měsíců. Umělecky se začala projevovat před pěti lety a postupem času prý podle svých slov zjistila, že nejlepší způsob, jak žít život, je následovat své srdce a dělat, co vás činí šťastnými. Souhlasíme.

 

Fotografie: Audrey Simper

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál