autor:

Kirsten Becken: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Kirsten Becken: fotografie

Kirsten Becken 2

kirsten be

 

Mladá německá fotografka Kirsten Becken nás svými obrázky nabádá vrátit se do dětství. Její fotografie jsou pohádkové, ženské, romantické a tak trochu zasněné. Je milovnicí přírody a pro své záběry se snaží nacházet zajímavá místa, které jí pomohou vyprávět příběh. Kirsten vystudovala design na Univerzitě v Essenu a momentálně žije na statku nedaleko Düsseldorfu. Pracuje jako fotografka a kreativní ředitelka na volné noze. Kirsten Becken zodpověděla pro Worn na nyní už klasické tři otázky:

 

Kirsten Becken 1

 

predel worn

Co je pro tebe základ pro dobrý snímek?


Základem pro dobrou fotografii je ocitnout se v určitém "okamžiku". Tento moment může být příběh, který se odehrává v pozadí, zachycená emoce, nebo pouze nová perspektiva, nápad který můžeme vstřebat. Rovněž si myslím, že dobrá fotografie je spojena s naším osobním vývojem a tím, jakými věcmi si v daném okamžiku procházíme. Většina mých fotografií se tak trochu vynořuje z mého podvědomí a já bych to nechtěla měnit.

sediva-cara

Myslíš si, že bys někdy mohla být se svou prací spokojená?


Ne, nemyslím si, že člověk může být někdy zcela spokojený se svou prací. Má to souvislost i s vaší osobností a touhou vyjádřit se. Focení je dynamický proces, a chci aby bylo pro mě stále výzvou. Chci spolu s ním růst, aby se mohlo stát více a více konzistentní. Je to pro mě osobní proces a nikdy nekončící cesta.

sediva-cara

Jaký je tvůj vztah k módě?


Móda je kouzelná, mám ráda staré mistry. Miluju města módy: Paříž, Milán - ten ruch kolem může být velmi barvitý a inspirativní. První VOGUE jsem držela v ruce když mi bylo 13. Upřednostňuji pozorování z bezpečné vzdálenosti a proto nejdůležitější je, co se týká módy, držet se při zemi.

sediva-cara

 

lomena cara spodni

Kirsten Becken fotografie

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • Antonella Arismendi hl

  Antonella Arismendi: fotografie

  Mladá argentinská fotografka Antonella Arismendi, která vyrůstala v 80-tých letech s Barbie, Twin Peaks a duchem Pedra Roatu. Zeptali jsem se Antonelly na 3 otázky ohledně její tvorby.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • Felix Krüger: fotografie hl

  Felix Krüger: fotografie

  Německý fotograf Felix Krüger prošel několika povoláními, než se rozhodl zakotvit u módní fotografie. Asi i pro něj platilo to, co platí pro všechny. Být ve správný čas na správném místě.

 • Albert Watson main

  Albert Watson

  Módní fotografie má své lídry. Kdo může říct, že nafotil například 200 obálek pro dnes již ikonický časopis Vogue, nebo 40 obálek časopisu Rolling Stone? Původem skotský fotograf Albert Watson se těmito úctyhodnými čísly pochlubit může.

 • An Le: fotografie hl

  An Le: fotografie

  Mladý fotograf An Le se k focení dostal tak jako většina jeho kolegů - jako slepé kuře k zrnu. Původem z Vietnamu, ale momentálně žijící v New Yorku, nám ukazuje tak trochu odvrácenou stranu měsíce. Jeho snímky jsou dramatické, temné a provokativní.

 • Brad Ogbonna: fotografie hl

  Brad Ogbonna: fotografie

  Brad Ogbonna na své webové stránce tvrdí, že je milý chlapík. Toto je věc, která se mi nepodařila zjistit. Tedy ne v dostatečné míře, abych to mohla potvrdit. Každopádně špatný také není... a fotograf už vůbec ne.

 • Cake Break hl

  Cakebreak a jejich veganské dortíky

  Jsou chytré, milé a mají rády sladké. Už jenom proto jsem s nimi tento report musela udělat. Duo Cake break (Eva a Katka) peče veganské cup cakes a koláče, které krásně vypadají a chutnají tak, že sníte jeden a běžíte si pro další.

 • simon kotyk

  Český model dobývající svět - rozhovor s Šimonem Kotykem

  Šimon Kotyk, nadějný dvacetiletý model z malého města Kladna dobývá svět. Přečtěte si rozhovor se Šimonem, který pro Worn udělal až z dalekého Tokya, kde je v současné době pracovně.