autor:

Kamila Nora Netiková: "Přírodě jsme v podstatě ukradeni a to je to, proč se tam neustále vracím."

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Kamila Nora Netiková: "Přírodě jsme v podstatě ukradeni a to je to, proč se tam neustále vracím."

Fotografické obrazy Kamily Nory Netikové jsou především surovou a niternou výpovědí. Sbírá je při přechodech hřebenů hor a po lesích. Její specifický pohled nás však unáší dál než jen do klasické krajiny. Hledí dál, do temné iluze, kterou utíká od všednosti. Les je podle ní jediné místo, kde se nesoudí, nespěchá, kde se může svobodně nadechnout.

"Přírodě jsme v podstatě ukradeni a to je to, proč se tam neustále vracím. Pro ten jedinečný pocit klidu, neočekávání a naprosté upřímnosti. Pokud je opravdu zle a duše je těžší než krosna na zádech i po 50 km , tak poté co přijdou červánky a mléčná dráha tak blízko, že do ní můžete ponořit nejenom ruku, ale i sebe sama, pak ten vytoužený klid přijde. A toto chci s pokorou krajině vracet."

 

 

Pokud chcete být Kamilou foceni, neočekávejte ale takovou pohádku. Protáhne vás všemi ostružiníky, kopřivami, bude vás svlékat na sněhu v lednu a jakákoliv diskuze s ní bude takřka nemořná. Její modelka Viktorka o ní řekla:

"Kdykoliv se s Kamilou sejdu, vím, že to bude neobyčejný den. Focení s touhle blonďatou vílou, která je podle mě elfka, která je původem z Islandu, jehož krásy neuvěřitelným způsobem zachytila loni na podzim (TADY), je nezapomenutelné.

Ví, co chce fotit, nechává se vést krásou přírody a lidských těl. Ona sama je člověk plny energie, neustále musí podnikat nějaké dobrodružství a focení si zamilujete stejně jako ji a její nekompromisní pokyny a když pod vámi rupne větev, ruplo vaše srce pro tuhle vášeň."

 

Její web najdete ZDE a FB fan page ZDE

Její snímky z cestování po Islandu si prohlédněte TADY

KNN 1

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál