autor:

Kalifornský fotograf Atisha Paulson nafotil nejspíš poslední šílené prázdniny se svými přáteli z dětství

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Kalifornský fotograf Atisha Paulson nafotil nejspíš poslední šílené prázdniny se svými přáteli z dětství

Fotograf z kalifornské Santa Barbary Atisha Paulson strávil své poslední léto děláním docela hloupých a nesmyslných věcí se svými přáteli. Ví, že už nejsou mladí, ale zatím nejsou staří. Nacházejí se zrovna někde uprostřed, což je velmi zvláštní místo... Někteří z nich jsou ženatí, ale nikdo prozatím nemá děti. Někteří vlastní svůj dům, jiní platí nájem...

Všichni mají rádoby "nóbl" práci, o které předstírají, že ji zbožňují, ale v hloubi duše si přejí moci ze dne na den skončit. V módě, financích, reklamě nebo sportovním marketingu. Účty se však hromadí, a všichni víme o svých dluzích na kreditních kartách a nesplacených půjčkách na školné. Plus New York není zrovna nejlevnější místo k žití a všichni kolem neustále dokola opakují, že je potřeba myslet na budoucnost.

Na pár dní o prázdninách na budoucnost nemysleli, nebo si to tak alespoň vsugerovali. Chovali se hloupě a nebezpečně, pili a kouřili, koupali se, vyspávali do poledne, někdy se chovaly jako děti, i když věděli, že už jimi nejsou a nikdy znovu nebudou.

Myšlenka na takové letní prázdniny byla vyryta v našich myslích od doby, kdy jsme nastoupili na střední školu a je čím dál těžší a těžší přijmout, že jednoho dne, brzy, bude po všem. Každý půjde svou cestou, bude žít své oddělené životy, spojené pouze možná ručně psanými pohledy, internetem a nostalgií.

A tak Atisha Paulson tyto prázdniny pořídil mnoho fotek. "I když je to jen iluze, bude moje, až než fotografie vyblednout nebo krabici s nimi uložím do skladu, aby mohly moje děti mít svůj pokoj."

 

Fotografie: Atisha Paulson

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál