autor:

James Mountford: fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
James Mountford: fotografie

James Mountford: fotografie hl

dvojita cara

Londýnský fotograf James Mountford určitě nepatří mezi nováčky, kteří stále čekají na velkou šanci. Spolupráce s mnoha uznávanými magazíny mezi které patří i ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti, jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem. Fotografii se věnuje již od mládí, ale nezůstal věrný pouze jí. V roce 2008 objevil kouzlo blogového světa a zvolil si tento prostor jako místo pro své portfolio, kde prezentuje své práce - v trochu osobnější a umělečtější formě. A hlavně s aktuálností, kterou nám nabízí internet.

 

lomena cara horni

i heart krackney blog

lomena cara spodni

 

Tři otázky, na které pro Worn odpověděl James Mountford jsou o kousek níže, stejně jako soubor úžasných fotografii, které má tento zkušený fotograf na svém učtu.

predel worn

1

Základní předpoklady pro dobrý snímek jsou pro Tebe ...

Oko, nápad, fotoaparát.

sediva-cara

2

Jsi se svou prací spokojený?

To záleží na náladě. Někdy jsem, ale většinu času jsem si vědom, že je co zlepšovat.

sediva-cara

3

Je něco, co z oblasti módy moc nemusíš?

Nerad mluvím o tom, co se mi nelíbí, nebo nemám rád. Momentálně je v módě jedna věc, kterou opravdu mohu - a to je módní značka mé přítelkyně - Les Chiffoniers.

sediva-cara

 

James Mountford: fotografie

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
© James Mountford

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Felix Krüger: fotografie hl

  Felix Krüger: fotografie

  Německý fotograf Felix Krüger prošel několika povoláními, než se rozhodl zakotvit u módní fotografie. Asi i pro něj platilo to, co platí pro všechny. Být ve správný čas na správném místě.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • Luc Braquet: fotografie hl

  Luc Braquet: fotografie

  Nejen móda se vrací, ale i technologie. Dokonce i v dnešním moderním, digitálním světě se najdou lidé, kteří stále věří v sílu klasického filmu. Mezi ně patří i Luc Braquet, mladý Francouz...

 • Alexander Tikhomirov hl

  Alexander Tikhomirov: fotografie žen, které vám nedají spát

  Alexander Tikhomirov Alexander Tikhomirov je fotograf z ruského Saint-Petersburgu. Jeho portfolio se skládá převážně z fotografií dívek, ale ne ledajakých. Pikantní obrázky, mají atmosféru i zajímavý vzrušující styling.

 • Antonella Arismendi hl

  Antonella Arismendi: fotografie

  Mladá argentinská fotografka Antonella Arismendi, která vyrůstala v 80-tých letech s Barbie, Twin Peaks a duchem Pedra Roatu. Zeptali jsem se Antonelly na 3 otázky ohledně její tvorby.

 • kirsten hl

  Kirsten Becken: fotografie

  Mladá německá fotografka Kirsten Becken nás svými obrázky nabádá vrátit se do dětství. Její fotografie jsou pohádkové, ženské, romantické a tak trochu zasněné.

 • Marie Hochhaus: fotografie hl

  Marie Hochhaus: fotografie

  Mimo realitu by nás chtěla zlákat mladá německá fotografka Marie Hochhaus. Její snové a lehce mystické fotografie jsou únikem ze všednosti každodenního života. Mariiny odpovědi jsou krátké, jasné, recept na hubnutí zaručený a ověřený.

 • Mark Rabadán: fotografie hl

  Mark Rabadán: fotografie

  Barcelonu si každý z nás spojuje s něčím jiným. Ať už je to Gaudí, Miró, Orwell a jeho Hold Katalánsku, nebo Vicky a Christina. Z Barcelony pochází i nadějný fotograf Mark Rabadán. Na fotografii přesedlal z designu a zjevně se mu daří.

 • Maximillian Höll hl

  Maximillian Höll: fotografie

  Mnichovan Maximillian Höll patří k těm, pro které se koníček stal prací. V roce 2007 se během cesty do jihovýchodní Asie rozhodl věnovat fotografii intenzivněji. V současnosti patří tento fotograf k mladým německým talentům, kteří zaujali nejen doma.