autor:

Jaké jsou oblíbené hračky dětí z různých zemí po celém světě?

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Jaké jsou oblíbené hračky dětí z různých zemí po celém světě?

 

Italský fotograf Gabriele Galimberti nikdy není delší dobu na jednom místě. Jeho poslední dobrodružství trvalo celých 18 měsíců, navštívil při něm 4 kontinenty, strávil nespočet hodin na více či méně pohodlných letištích a stejně hodin v letadlech a nafotil sérii snímků pojmenovanou " Toy Stories".

Při cestách do Thajska, Itálie, Číny či Zambie fotil děti s jejich nejoblíbenějšími hračkami. Byl překvapen jak mnoho mohou hračky o jejich majitelích vypovědět. V bohatých, rozvinutých zemích některé děti ani nechtěly, aby se Gabriele jejich hraček dotknul a byly velmi majetnické, zatímco v chudších zemích tomu bylo úplně naopak. I rodiče přistupovali k focení rozdílně. V Asii svoje děti do focení nutili, oproti Jižní Americe, kde fotografovi řekli, že má volnou ruku a pokud děti neprotestují tak je určitě vše v pořádku.

Všechny děti na světě si chtějí hrát - je jen rozdíl mezi tím, co komu ke hře stačí.

 

Kids with Their Favourite Toys
fotografie: © Gabriele Galimberti

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál