autor:

Jak bydlí současní Newyorčané? 26 snímků Leona Cata z jejich domovů ve fotosérii "Inside New York"

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Jak bydlí současní Newyorčané? 26 snímků Leona Cata z jejich domovů ve fotosérii "Inside New York"

New York láká snad tu nejvíce pestrou a oslnivou škálu umělců, studentů, podnikatelů a kreativců ze všech koutů světa. Kde jinde dokazovat, že jste ve svém oboru nejlepší, než právě tady? A jsme si jistí, že New York stále zaujímá přední místa v žebříčcích vysněného bydlení mnoha z nás...

Příležitosti, které toto město nabízí, spolu s ikonickým "New York State of Mind" a neustálými podněty kultury, umění a prostě a jednoduše vzrušení - přitahuje ty nejambicióznější muže a ženy ze všech kontinentů a všech zemích světa. Talenty sem přicházejí dennodenně, takže i město se mění konstantně.

Fotograf Leon Cato vytvořil možná trochu voyeuristickou fotosérii pojmenovanou "Inside New York", kdy fotil obyvatele pěti newyorských čtvrtí Manhattanu, Brooklynu, Queensu, Staten Island a Bronxu v jejich domovech.

"Na počátku roku 2012 mě rodinné záležitosti přivedly zpět do New Yorku z Londýna, kde jsem žil přes 7 let. Po návratu jsem si velmi rychle uvědomil, že jsem se vrátil do města, které se kompletně změnilo. Budovy jsou už i tam, kde předtím neexistovalo nic než zem a lidé bydlí na místech, která jsem považoval za neobyvatelná..."

 

Fotografie: Leon Cato

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál