autor:

Horké, barevné, opálené, divoké, vášnivé, někdy až nebezpečné italské léto objektivem Lorenza Grifantiniho

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Horké, barevné, opálené, divoké, vášnivé, někdy až nebezpečné italské léto objektivem Lorenza Grifantiniho

Podle Itala Lorenza Grifantiniho je anglické léto téměř stejně šedé a mizerné jako podzim nebo zima, zato to italské je horké, barevné, opálené, divoké, vášnivé, někdy až nebezpečné... Léto je pro Italy obdobím, kdy mohou vyjádřit svou lehkost bytí a láskuk životu po svém.

Následující snímky fotil na různých místech v Itálii, např. na ostrově Salina na Sicílii, Salento v Apulii a Forte dei Marmi v Toskánsku. Díval se na lidi všech věkových kategorií a společenských pozic doufajíc, že zjistí jednu společnou nit, která je výjimečná pro tuto jihoevropskou zemi.

Jako Ital, který žil v Londýně deset let, konečně vidí kulturní zvláštnosti tolik do očí bijící právě na plážích a vyvolává to v něm vzpomínky na dětská léta, která tam strávil. A svou zemi miluje stále víc a víc.

 

Fotografie: Lorenzo Grifantini

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál