autor:

Fotosérie Ewena Spencera ze třech různých zemí o tom, jak teenageři tráví své mládí

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotosérie Ewena Spencera ze třech různých zemí o tom, jak teenageři tráví své mládí

Ewen Spencer je britský fotograf, kterého dlouhodobě fascinovala globální kultura mládeže a tak se ji rozhodl prozkoumat na 3 různých místech: v Itálii, Francii a americkém Miami. Zjistil, že pod vším tím opálením, tetováními, make-upem a křiklavým oblečením ukrývají teenageři i tišší momenty a i v nejdominantnějším charakteru je občas místo a čas pro sebereflexi.

Mladá lidé chtějí někam patřit a být součástí něčeho, ať už je to pro jejich budoucí život více či méně prospěšné. Změnil se ale způsob, jakým si dokazují, že někam patří. O množství vypitého alkoholu, políbených dívek, požitých drog, zraněních z bláznivých mejdanů a útěků z domova by to totiž být nemělo.

Snímky Ewena Spencera vypadají zdánlivě jako pořízené neviditelným divákem a není na nich žádné pózování. I proto vypadají velmi syrově a upřímně a poskytují tak svědectví času, za který se mnohdy v dospělosti stydíme, ale zároveň na něj nechceme nikdy zapomenout.

 

Fotografie: Ewen Spencer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál