autor:

Fotoreport z holandského Dekmantel Festivalu a amsterdamské Gay Pride od Caroliny G.

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotoreport z holandského Dekmantel Festivalu a amsterdamské Gay Pride od Caroliny G.

Cestovatelské fotoreporty a zejména ty, co se zaměřují na módu a street style máme rádi (viz. Stockholm od Anny Pleslové TADY), a tak jsme byli nadšení, když nám Carolina poslala ten svůj z Holandska - z hudebního festivalu Dekmantel a amsterdamské Gay Pride.


"Dekmantel Festival je relativně nový festival, každoročně konaný v holandském Amsterdamu. Trvá celkem tři dny (tento rok to bylo 1.,2. a 3. srpna) a startuje vždy okolo 13 hodiny odpolední a končí o půlnoci. Zaměřuje se na elektro hudbu a zúčastnilo se ho přes 15 tisíc fanoušků z Nizozemska i ciziny. Panuje tam skvělá atmosféra a potkáte tam spoustou zajímavě oblečených hipsterů."

 

Amsterdam Gay Pride se každoročně koná v srdci Amsterdamu a trvý jeden týden stejně jako v Praze. Oblíbený průvod se pak na rozdíl od Prahy koná na kanálech, kterými je celý Amsterdam pospojován. Během odpoledne jimi propluje přes 80 lodí přeplněnými fanoušky, kteří při nákupu svého kostýmu penězi ani flitry rozhodně nešetřili :)

 

Fotografie: Carolina z Art-what?

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál