autor:

Fotografka Magdalena Wosinska skvěle zdokumentovala road trip se svými přáteli po státě New York

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotografka Magdalena Wosinska skvěle zdokumentovala road trip se svými přáteli po státě New York

Magdalena Wosinska je skvělá mladá fotografka původem z Polska, která se s rodiči přestěhovala v roce 1991 do Spojených států amerických a nyní žije v Los Angeles. Začínala focením rockových kapel a jejich koncertů, také závodů ve skateboardingu nebo aktů se svojí sestrou, ale díky vysoké úrovni svých uměleckých schopností si ji v současné době mnoho značek vybírá pro focení svých kampaní a tak může cestovat možná i více, než si kdy přála a představovala.

I přesto ale často vyráží se svými přáteli, kteří jsou současně nejčastějšími objekty na jejích snímcích, do přírody a na různě dlouhé road-tripy po USA a zdá se, že naprosto přesně ví, kdy stisknout spoušť, aby výsledkem bylo zdokumentování mladé generace a její získávání zkušeností a objevování světa. 

Na to, jak Magdalena zachytila nikdy nekončící léto, se můžete v dalším fotoreportu podívat TADY a v dalším road-trip fotoreportu TADY.

 

Fotografie: Magdalena Wosinska, jejíž Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál