autor:

Fotografie zachycující syna, jak prozkoumává imaginární pohádkový svět

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotografie zachycující syna, jak prozkoumává imaginární pohádkový svět

Sion Queenie Liao je umělkyně na volné noze žijící v Kalifornii, USA. Jako matka tří chlapců neustále produkuje snímky svých dětí a nyní vytvořila snový pohádkový příběh inspirovaný scenériemi pohádek, které měla sama ráda, když vyrůstala. Po narození svého prvního syna ho začala fotit a často čerpala inspiraci z krásných fotografií od Anne Geddes. Začala tedy experimentovat s podobnými nápady a myšlenkami u svého tenkrát tříměsíčního syna Wengenna.

Její vizí bylo vytvořit sérii fotografií zachycujících syna, jak prozkoumává imaginární a kouzelný pohádkový svět. "Jsem velmi vděčná, že mám příležitost podělit se se čtenáři o své snímky. Ale ještě o něco důležitější je, jak nepopsatelnou lásku, radost a hrdost jako matka při vytváření takového speciálního alba pociťuji", vysvětluje.

 

Fotografie: Queenie Liao

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál