autor:

Fotografie odhalující život jedinců trpících extrémní úzkostí

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotografie odhalující život jedinců trpících extrémní úzkostí

Fotograf John William Keedy zkoumal úzkostí a různých neuróz ve svém fotoprojektu s názvem "It´s Hardly Noticeable" (Je to sotva postřehnutelné). Jeho vlastní potíže trvající už dlouhých 9 let a čerpání z informací , které jsou dostupné, mu umožnily mnohem hlouběji pochopit, proč lidé úzkostmi trpí a jak život ovlivňující to je. Svými snímky zde prezentuje několik příkladů chování, které je obecně považováno za abnormální.

Takové malé okno do pokrouceného duševního života trpících jedinců... Úzkosti se mohou týkat doslova čehokoli - od strachu vyjít i jen jeden krok ze svých domovních dveří a tím pádem si nikdy nevyzvednout ani poštu a balíčky, které se nashromáždily přede dveřmi, nebo obsedantně-kompulsivní porucha, kdy je někdo posedlý čištěním zubů a tráví touto aktivitou téměř celý den nebo prosté nutkání, že některé věci musí vypadat nebo být srovnány přesným způsobem.

Je vůbec možné, aby měla společnost nadále představu o tom, co slovo "normální" vyjadřuje, když úzkostí postižených lidí masivně přibývá a stále méně jich v dané společnosti skutečně splňuje kritéria pro "být normální"? 

 

Fotografie: John William Keedy

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál