autor:

Fotografie miniaturních lidí v obřím jedlém světě

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotografie miniaturních lidí v obřím jedlém světě

Na pozadí pečiva, sladkostí, ovoce i zeleniny vytvořili fotografové Pierre Javelle a Akiko Ida sérii vtipných snímků, které zobrazující miniaturní lidi a jejich život v jedlém světě. Projekt je pojmenován MINIMIAM, což je slovní hříčka propojující slova miniaturní a mňam. Podobné snímky vytváří dvojice už od roku 2002 a prvotní inspirací byl pochopitelně jejich pracovní život, protože jsou profesionálními food fotografy.

Oba s jídlem neustále pracují, takže ho i velmi rádi jí, nakupují a připravují. Údaje potřebné pro uvěřitelnost a opravdovost každé fotky, např. poměr velikosti figurek k ostatnímu jídlu, jsou převzaty z jednoho modelu vlakové soupravy, takže ve finále je dosáhnuto ideální velikosti pro prozkoumávání země donutů nebo tvarohového sáňkování. 

 

Autoři: Pierre Javelle a Akiko Ida

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál