autor:

Fotografie malého dítěte, které prohlédnete jedním dechem (a s úsměvem)

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotografie malého dítěte, které prohlédnete jedním dechem (a s úsměvem)

Konstantní příliv dětských fotografií, kterými téměř všichni rodiče pečlivě zásobují svoje rodiny a živé či virtuální přátelé, se mohou po čase stát poněkud otravnými. To ale rozhodně není případ umělkyně a novopečené maminky Amber Wheeler z Minnesoty.

Když jsou děti malé, často se jich dospělí ptají, čím by chtěli být, až vyrostou. Amber se nad touto otázkou zamyslela o něco dříve a snaží se na odpověď přijít sama. Fotí ho oblečeného v bílém, na bílém pozadí a za pomoci nejjednoduššího počítačového programu a příslušných nástrojů mu přikresluje různé ilustrace - oblečení, rekvizity a pozadí.

Jejího rozkošného syna pak v jednu chvíli obdivujete jako ninju a kovboje, pak jako superhrdinu nebo kosmonauta a u snímku s čírem a tričkem Metallica už se usmíváte od ucha k uchu. Jako my. 

 

Fotografie: Amber Wheeler

Kreativní přístup při focení svých ratolestí neprokazuje jen Amber, už jsme vám dva další v minulosti představili: Jason Lee a Toyokazu Nagano

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál