autor:

Fotografické ztvárnění ztráty fyzické i psychické kontroly podle Kerryho Skarbakka

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
3
Fotografické ztvárnění ztráty fyzické i psychické kontroly podle Kerryho Skarbakka

Všichni známe ty dny, kdy nic neprobíhá podle našich představ a naopak se zkazí co může a byli byste se raději do takového dne vůbec neprobudili. Kerry Skarbakka se pokusil zachytit tento stav mysli na svých fotografiích, které dohromady daly projekt "The Struggle to Right Oneself".

Zkoumal psychickou i fyzickou ztrátu kontroly a jako ústřední motiv použil metaforu pádu. V době nestability jako je právě nyní - odpovědnost za udržení naší životní rovnováhy máme nakonec stejně jen a pouze my sami. 

 

Fotografie: Kerry Skarbakka

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Všimla jsem si, že poslední dobou používá tento styl fotek, na kterých je kdosi ve vzduchu, čím dál tím více lidí. Jak přesně se musí postupovat při fázi takovéto ,,koláže,,? Je to na principu, že se člověk vyfotí např. při výskoku a poté se jeho obraz zakomponuje přes vrstvy?
  Děkuju za info :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Dobrý den,
   nepodařilo se mi zjistit, jak probíhalo focení konkrétně u tohoto projektu, ale obecně je to přesně, jak popisujete. Dvě jednotlivé fotografie následně v postprodukci překryté "přes sebe".

     0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist