autor:

Fotograf Ryan McGinley zachytil čisté emoce návštěvníků festivalů

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotograf Ryan McGinley zachytil čisté emoce návštěvníků festivalů

Fotograf Ryan McGinley zachytil čisté emoce návštěvníků festivalů h

sediva-cara

Ryan McGinley je americký fotograf žijící v New Yorku. Za svůj zatím poměrně krátký život v oblasti fotografie dostal už mnoho cen a je také nejmladším umělcem, který kdy měl výstavu ve Whitney Muzeu. Je známý především tím, že dokumentuje své přátele, často v intimních situacích. I když jsou některé fotografie jistě naiscenované přesto mají neuvěřitelnou sílu a prýští z nich emoce. Stejně tomu tak je i u jeho nedávno otevřené výstavy s názvem „Grids“ v Team Gallery v New Yorku. Ryan cestoval po velkých hudebních festivalech a zachycoval tváře fanoušků hudby, jejich výrazy a emoce v okamžicích, kdy sledovali své idoly. Myslím, že se mu v těchto velmi detailních záběrech dokonale povedlo zachytit tu radost ze života a pocit jakéhosi naplnění, které v těchto chvílích zažíváme. Ryan sám je velký fanoušek rockové hudby a i na jeho vernisážích to často vypadá jako na koncertě. Na této poslední zahrál například Bradford Cox z Atlas Sound nebo lídr skupiny Deerhunter.

 

fotografie Ryan McGinley 1

Pokud máte cestu do velkého jablka, tak se tam určitě zajděte podívat. Ale pospěšte si, protože výstava končí už 2. června. A jestli se vám tak daleko nechce, tak se určitě podívejte na jeho stránky, nebudete litovat.

sediva-cara

Výběr fotografií od Ryana McGinleye
fotografie: © Ryan McGinley

dvojita cara

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál