autor:

Fotograf a designér Nathan Michael: Skvělý průvodce Chicagem a jeho nejlepšími podniky a kouty

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotograf a designér Nathan Michael: Skvělý průvodce Chicagem a jeho nejlepšími podniky a kouty

Fotograf a designér Nathan Michael se narodil v Anglii, vyrůstal v Texasu a po každoročním stěhování po dobu několika let zakotvil v Chicagu, které si zamiloval. Má rád zdejší restaurace, architekturu i množství obyvatel, které mu oproti Texasu i New Yorku přijde tak akorát.

Když odpromoval, rodiče mu dali jako dárek fotoaparát a jeho nekonečná zvědavost a přirozeně zvídavá nátura ho dovedli až k tomu, že v produkční agentuře, kde pracoval, začal profesionálním fotografům ukazovat, jak by kterou zakázku vyfotil lépe a co je třeba změnit a zlepšit.

To se nesetkalo s velkým úspěchem, ale když už nafocené fotky Nathan měl, začal je přidávat na svůj Instagram, kde si pozvolna vybudoval velkou základnu fanoušků, kteří nyní bedlivě sledují každý jeho krok a další a další doporučení, kam v Chicagu zajít na nejlepší kávu, burger nebo ústřice.

 

Fotografie: Nathan Michael

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál