autor:

Elena Kalis: Podmořská fotografie

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Elena Kalis: Podmořská fotografie

Elena Kalis hl

sediva-cara

Před pár týdny se u nás objevil článek o Enricovi Gener, který se podobně jako Elena Kalis zabývá podmořskou fotografií. Paralela je však opravdu jen velmi povrchní – na jedné straně nás Gener vtahuje do dospělého, a trochu temného mořského světa, zatímco u Kalis je oceán hravý a hýří barvami.


Elena Kalis se sice narodila v Moskvě, ale posledních více než 10 let strávila na Bahamách, kde žije s manželem a dvěma dětmi. Právě její děti, přátelé a krásy podmořského světa jsou hlavní atributy fotografií, které vytváří. Sluneční Bahamy a čirý oceán doslova vyzařují pozitivní energii a lehkost z každého jejího snímku. Využívá fakt, že věci pod hladinou nabírají úplně jinou formu a světlo se mění a láme, tak jak si na souši ani neumíme představit. Výsledkem této spolupráce člověka s přírodou jsou konceptuální pohádkové snímky, například jako z knížky o Alence v říši divů.

sediva-cara

Elena Kalis

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
© Elena Kalis

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál