autor:

Dina Litovsky nafotila 40 různých loučení se svobodou po americku

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Dina Litovsky nafotila 40 různých loučení se svobodou po americku

Při pohledu na snímky newyorské fotografky Diny Litovsky můžete téměř slyšet opilé výkřiky a škrobrtání na příliš vysokých podpatcích. Třpytivé koktejly a dolarové bankovky, fotosérie "Bachelorette" je upřímným průzkumem amerického rituálu, který podstupuje každá skoro-nevěsta.

Litovsky je začala fotit v roce 2011 a tato pokračující série zachycuje více než 40 různých loučení se svobodou např. v New York City, Atlantic City a New Jersey. Své budoucí objekty hledala prostřednictvím sociálních sítí a různých webů, kde nabízela zdarma focení celého průběhu večírku výměnou za šanci být jeho součástí.

Následující snímky  jsou více než jen důkazem o (snad) posledním bouřlivém dovádění a kýčovitých sexuálních hračkách. Jsou zachycením povinného "sbohem" v duchu, který by mohl být považován za stereotypní mužské chování.

Ne všechno jde ale dohnat za poslední noc na svobodě...

 

Fotografie: Dina Litovsky

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál